Yapı Detayı

Güncel Konut Projeleri 2020

Güncel konut projeleri kapsamında uygun fiyatlarla İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında farklı siteler yapılmaktadır. Güncel konut projeleri içerisinde aynı zamanda henüz temel atma işlemleri yapılmamış projeler de bulunmaktadır.

Güncel konut projeleri içerisinde son yıllarda en çok talep gören proje isimleri şu şekilde sıralanmaktadır:

Güncel Konut Projeleri 2020

Air Başakşehir Projesi

Air Başakşehir projesi ASAF İş ortaklığı tarafından yürütülmekte olan bir projedir. 4. Etap olarak bilinen bölgede yapılmakta olan proje aynı zamanda Başakşehir Belediyesi iş birliği ile yürütülmektedir.

Air Başakşehir projesi kapsamında aynı zamanda ön talepler alınarak proje yürütülmektedir. Bu sayede hızlı bir biçimde yatırım finansmanları sağlanmakta ve devamında proje kolay bir biçimde tamamlanmaktadır.

Proje kapsamında 1 oda 1 salon veya 2 oda bir salon olarak belirlenmekte olan farklı daire tipleri bulunmaktadır. Her daire tipi için verilmesi istenen finansman ve taksitler birbirinden farklı olabilmektedir. Fiyat aralıkları ise 928.000 TL ile 1.443.000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

air başakşehir projesi

air başakşehir projesi

air başakşehir projesi

Gardens Park Projesi

Gardens Park Evleri Projesi İstanbul Tuzla bölgesinde yürütülmekte olan bir projedir. Güven İnşaat tarafından yürütülmekte olan bu proje içerisindeki minimum daireler 100 metre kare olurken büyük daireler ise 127 metre kare büyüklüğünde olmaktadır.

Gardens Park projesi aynı zamanda adalar ve deniz manzaralı bir proje olması nedeniyle yakın bölgedeki projelere göre daha yüksek tutarlar ile belirlenmekte olup ödeme seçenekleri de bu doğrultuda değişkenlik göstermektedir.

garden park evleri

garden park evleri

garden park evleri

Marmara Evleri 4 Projesi

Marmara Evleri 4 projesi Beylikdüzü bölgesinde faaliyet göstermekte olan bir projedir. Toplam 640 dairesi bulunan Marmara Evleri kapsamında aynı zamanda dükkan projeleri de yer almaktadır.

Güncel ev projeleri 880.000 TL tutarından başlayan 2+1 dairelerin yanı sıra 1.480.000 TL tutarına kadar değişkenlik göstermekte olan farklı daire seçenekleri ile projeye katılımlar sağlanabilmektedir.

Bu proje dahilinde banka anlaşmalarının yanı sıra vadeli ödeme seçenekleri de bulunmaktadır. Bu kapsamda yapılacak olan vadeler 10 aya kadar uzatılabilmektedir.

marmara evleri 4

marmara evleri 4

marmara evleri 4

Mavera Villaları

Mavera Villaları İstanbul Başakşehir bölgesinde faaliyet göstermekte olan bir proje olmakla birlikte müstakil villalardan oluşmaktadır. 22 bin metrekare arsa ile yürütülmekte olan bu proje içerisinde maksimum 11.530.000 TL tutarına kadar ödemeler bulunmaktadır.

Bu proje kapsamında yürütülmekte olan projelerin ödeme seçenekleri de kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle proje ile ilgili olarak detaylı görüşmeler yapılması gerekmektedir.

mavera villaları

mavera villaları

mavera villaları

Sunset Park Marina

Sunset Park Marina Kadıköy bölgesinde 61 daire ile hizmete açılmış olan bir konut projesi olarak bilinmektedir. 3 odalı, 5 odalı ve 6 odalı olmak üzere üç farklı daire tipi bulunmakta olan bu proje maksimum 384 metre kare ölçüsünde dairelerini satışa sunmaktadır.

Proje dahilinde ödeme planları daireler bazında farklılık göstermektedir. Projenin girişinde yapılan ödemeler anlaşmalı bankalar tarafından farklı oranlarda vadeli olarak ödenebilmektedir.

sunset park marina

sunset park marina

sunset park marina

Sinpaş Gökorman

Sinpaş Gökorman Anadolu Yakası bölgesinde yürütülmekte olan bir proje olmakla birlikte firmanın 18. Projesi olduğu için yatırımcılarına güven evren bir isimdir. Şile Yolu üzerinde ormanlık alanlar içerisinde kurulan proje alanında farklı daire tipleri bulunmaktadır.

Şirket bünyesinde vadeli ödeme olanaklarının yanı sıra anlaşmalı bankalarla da yürütülmekte olan ödeme planları 484.000 TL tutarından başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. 75 metre kare ölçüsünden başlayarak 192 metre kare büyüklüğüne kadar ev seçenekleri proje içerisinde bulunmaktadır.

sinpaş gökorman

sinpaş gökorman

And Pastel

And Pastel Kartal bölgesinde yürütülmekte olan bir proje olarak 1250 konuttan oluşan kapsamlı bir çalışmadır. Projenin büyük çaplı olması sayesinde alternatif ödeme olanakları da sunulmaktadır.

Oldukça geniş açık alan ve peyzaj çalışması kapsamında yürütülmekte olan bu proje ile birlikte 799.000 TL tutarından başlayan fiyatlarla satış politikaları yürütülmektedir.

and pastel

and pastel

and pastel

Büyükyalı İstanbul

Büyükyalı İstanbul projesi Zeytinburnu bölgesinde faaliyet göstermekte olan bir proje olmakla birlikte daireler bazında değişiklik göstermekte olan fiyat seçenekleri bulunmaktadır. 55 metre kare ölçüsünde bulunan dairelerin yanı sıra 5 oda ve üzeri daireler de 332 metre kare büyüklüğünde olmaktadır.

Güncel ev projeleri arasında yer almakta olan Büyükyalı projesi merkezi bir konumda olmasının yanı sıra İstanbul’un yeni şehircilik projesinin de önemli bir kısmını oluşturmaktadır.

büyükyalı istanbul

büyükyalı istanbul

büyükyalı istanbul

Exit mobile version